Володіння голосом    Традиційний народний    Трансформований "народний"    Академічний    Стихійний "міський"    Естрадний та інші

Про сайтЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект spiv.org.ua є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для некомерційного використання (з метою їх популяризації).

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет.

За наявності заперечень щодо використання тих чи інших об'єктів авторського права, прохання направляти обґрунтовані заперечення на адресу: spiv.orgua@gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – spiv.org.ua.

Хоровий спів в Україні Слід обов'язково згадати також про дуже змістовну й велику за обсягом попередню версію сайту spiv.org.ua (див. web.archive.org), яка діяла протягом 2009–2016 років під назвою "Хоровий спів в Україні", і паралельний їй канал на YouTube – SpivOrgUa. Маємо підстави вважати, що їх творцем був композитор Михайло Шух [1952–2018]. Будемо вдячні за підтвердження або спростування цього факту.

Див. також: Михаїл Шух: Митець і час: колективна монографія. – Київ: Вид-во НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2019. – 240 с. – PDF.