Володіння голосом    Традиційний народний    Трансформований "народний"    Академічний    Стихійний "міський"    Естрадний та інші

Про сайтЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект spiv.org.ua є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для ознайомлення і на правах реклами.

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет. Адміністрація сайту не має інформації про неправомірність опублікування цих матеріалів.

Якщо Ви не бажаєте, щоб інформація про об'єкт Вашого авторського права була розміщена на цьому сайті, − повідомте нам, будь-ласка, на адресу: spiv.orgua@gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – spiv.org.ua.

Хоровий спів в Україні Слід обов'язково згадати також про дуже змістовну й велику за обсягом попередню версію сайту spiv.org.ua (див. web.archive.org), яка діяла протягом 2009–2016 років під назвою "Хоровий спів в Україні", і паралельний їй канал на YouTube – SpivOrgUa. Маємо підстави вважати, що їх творцем був композитор Михайло Шух [1952–2018]. Будемо вдячні за підтвердження або спростування цього факту.

Див. також: Михаїл Шух: Митець і час: колективна монографія. – Київ: Вид-во НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2019. – 240 с. – PDF.